War4k
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
War4k

War4k Va Ureaza Bun Venit..!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Beneficiul serverului...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
klaxX
Admin
klaxX


Mesaje : 98
Data de înscriere : 03/12/2008
Varsta : 29
Localizare : Univers-Sistemul Solar-Terra-Europa-Romania

Beneficiul serverului... Empty
MesajSubiect: Beneficiul serverului...   Beneficiul serverului... Icon_minitimeDum Dec 07, 2008 11:00 am

Serverul Are un mod Oarecare..insa tehnologia de baza si addonsul de baza cu pluginuri si toate alea este facut de klaxX si FelT in mare parte klaxX care are o structura de baza construita manual...HLDS-ul de baza a War4k-ului a fost terminat in 7 zile...atat s-a muncit la el sa fie perfect...colaboratorii si adminii stiu cat iam tinut in suspans:DDeci da....este un HLDS complicat si merita sa fie respectat...modul de asemenea a fost configurat special....nu se vede mare jucru cand joci dar daca sti multe lucruru despre un server o sa vezi ce e cu adevarat in continutul unui HLDS din acesta....Am 10 copii:D
Total Extra super mega ultra hiper hidra voga mega turbo FAIN!!!
Sus In jos
https://war4k.forumgratuit.ro
Ghost

Ghost


Mesaje : 9
Data de înscriere : 07/12/2008

Beneficiul serverului... Empty
MesajSubiect: Re: Beneficiul serverului...   Beneficiul serverului... Icon_minitimeLun Dec 08, 2008 11:47 am

Forte dragutz!!!!



Da nam intzeles partea cu 10 copii!!!
Sus In jos
 
Beneficiul serverului...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Beneficiul serverului...
» Beneficiul serverului...
» Beneficiul serverului...
» Beneficiul serverului...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
War4k :: ..::--==>|-Servere War4k-| :: Server War4k-FT[Mod-War3Frozen Throne] :: Informatii Server-
Mergi direct la: